Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Producenci już dziś tworzą rozwiązania, które spełnią wymagania jutra. Taki jest też system szuflad ArciTech firmy Hettich.

Kupując samochód, często przesiadamy się na wyższy model, a przynajmniej decydujemy się na bogatsze wyposażenie. Podobnie jest z każdym innym produktem, w tym także meblami.
To, co niegdyś było nowością, obecnie jest standardem, a klienci wciąż czekają na więcej - mówi Joanna Nowak, specjalista ds. marketingu firmy Hettich Polska. – Kupując kolejne meble kuchenne z pewnością zapytają sprzedawcę o jeszcze bardziej komfortowe szuflady, które oprócz nowoczesnego designu zapewniają możliwość indywidualnego zagospodarowania ich wnętrza oraz mają jeszcze bardziej stabilne i wytrzymałe prowadnice.

Odpowiedzią niemieckiego producenta – firmy Hettich - na wyzwania przyszłości w zakresie techniki kuchennej są wprowadzone na rynek szuflady ArciTech. Innowacją, która podnosi komfort ich użytkowania jest zgrany duet prowadnic Actro o profilu pryzmatycznym. To niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie sprawia, że szuflada obciążona słoikami, puszkami czy teczkami z dokumentami, prowadzi się niezwykle lekko i płynnie.

Zaobserwowaliśmy, że w ostatnich latach szuflady stają się miejscem przechowywania bardzo ciężkich produktów, dlatego nowa generacja szuflad ArciTech jest dostępna także w wersji dla obciążeń do 80 kg - mówi Rafał Płochow, business development manager Hettich Polska.  – Takiej mocy nie miały dotąd żadne systemy dostępne na rynku.

Pomimo ekstremalnych obciążeniach, szuflada prowadzi się niezwykle lekko, całkowicie wysuwa i wykazuje bardzo wysoką stabilność boczną.

Udało nam się osiągnąć takie parametry dzięki niezwykłej precyzji dopasowania poszczególnych elementów i wprowadzenia nowatorskich rozwiązań, które pozwalają na tworzenie szerokich szuflad o wysokiej wytrzymałości, bez użycia dodatkowych stabilizatorów, utrudniających często montaż - dodaje Rafał Płochow. 

W opracowaniu nowych rozwiązań dla firmy Hettich przydatna okazała się opinia montażystów mebli kuchennych, którzy zauważyli, że prócz wysokiej jakości i trwałości prowadnic szuflad, bardzo ważny jest dla nich łatwy montaż, bez konieczności wykorzystywania wielu narzędzi i dokonywania dodatkowych nawierceń w szafkach. Idealnym rozwiązaniem okazała się koncepcja jednej platformy produktowej Hettich, czyli kompletny system doskonale spasowanych elementów szuflady. Ich połączenie ze sobą jest bardzo proste (przy użyciu jednego narzędzia), precyzyjne i szybkie a także - co jest szczególnie ważne dla klienta docelowego - nie tworzy bałaganu na miejsca montażu. Ponad to, w każdej chwili można zmodyfikować szufladę, np. zastępując relingi boczne szklanymi podwyższeniami DesignSide, bez dokonywania jakichkolwiek zmian w gotowych już meblach.

Koncepcja platformy nie tylko ułatwiła montaż, ale także usprawniła system zamawiania kompletnego systemu szuflad w hurtowni. W przypadku ArciTech możliwy jest indywidualny dobór różnej wysokości szuflad, dopasowanie boków (reling, TopSide lub DesignSide) i wybór ciekawej kolorystyki. Mimo takiej szerokiej gamy komponentów, zamawiając system ArciTech, kupujący może skorzystać z uproszczonej opcji, podając tylko dwa numery w zamówieniu: prowadnicę Actro (dobierając obciążenie na 40, 60 lub 80 kg) oraz komplet pozostałych elementów tworzących szufladę, oznaczonych jednym numerem magazynowym.

Stworzenie przez Hettich prostego systemu zamawiania szuflad ułatwia także logistykę w hurtowni oferującej ArciTech. Dzięki bezbłędnej kompletacji unika się reklamacji, konieczności wymiany poszczególnych elementów i bałaganu na magazynie - wyjaśnia Rafał Płochow, który jest przekonany, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie jakości i funkcjonalności a także logistyki, ArciTech stanie się wiodącym rozwiązaniem zarówno w meblach kuchennych, łazienkowych, jak i pokojowych. – System szuflad ArciTech to rozwiązanie niezwykle prestiżowe nie tylko ze względu na funkcjonalność, lecz także nowoczesny design, estetykę wykonania. To wszystko sprawia, że spełni najbardziej wyszukane oczekiwania klientów - dodaje.

Źródło: Hettich

portal meblowy