Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Firma Häfele została rekomendowanym partnerem sieci hoteli Hilton jako dostawca akcesoriów drzwiowych – w tym systemów drzwi przesuwnych oraz innych rozwiązań.

Häfele dołączył do programu Hilton’s Suppliers’ Connection. W ten sposób firma stała się rekomendowanym partnerem najbardziej prestiżowej sieci hoteli na świecie.

To potwierdza uznanie, jakim produkty Häfele od wielu lat cieszą się w kilkudziesięciu krajach świata. Bycie dostawcą rozwiązań meblowych i budowlanych dla hoteli Hilton, wymaga spełnienia najwyższych standardów jakości oraz funkcjonalności i serwisu, a my jesteśmy w stanie je zaoferować – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele Polska.

Hilton’s Suppliers’ Connection to specjalna platforma, dzięki której zarządcy, menedżerowie i pracownicy hoteli Hilton mogą wybierać produkty i firmy rekomendowane w procesie budowy, renowacji oraz utrzymania obiektów hotelowych. Są one podzielone na konkretne grupy i podgrupy. Firma Häfele została zakwalifikowana jako rekomendowany dostawca akcesoriów drzwiowych – w tym systemów drzwi przesuwnych oraz innych rozwiązań.

Trwają prace nad poszerzeniem oferty jaką Häfele może zaproponować obiektom Hiltona. Chcemy w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby zarządców oraz osób odpowiedzialnych za dobór akcesoriów stosowanych w hotelach – dodaje Magdalena Dymek.

Z nowoczesnych rozwiązań Häfele korzysta już wiele innych obiektów hotelowych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. W Polsce elektroniczne systemy kontroli dostępu Dialock produkcji Häfele, zostały zastosowane między innymi w sieci hoteli PURO czy kompleksie Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej.

Źródło i fot.: Häfele

portal meblowy