Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Cargo Space Tower umożliwia zastosowanie jednego systemu szuflad w całej kuchni. To nie tylko wygoda montażu, ale również jednolity, a tym samym elegancki wygląd zabudowy.

Space Tower firmy Blum to wysoka szafa cargo z pięcioma osobno wysuwanymi szufladami wewnętrznymi TANDEMBOX. Rozwiązanie choć funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu, do tej pory było dość pracochłonne w montażu i realizacji. Dlatego firma Blum wprowadziła do sprzedaży cargo Space Tower o szerokości 400 mm w gotowych zestawach zamówieniowych. Zestaw taki zawiera 5 pojedynczo pakowanych i częściowo złożonych szuflad wewnętrznych TANDEMBOX antaro z metalową ścianką tylną oraz z dnem szuflady oraz opakowanie trzech zawiasów CLIP top 155º z prowadnikami oraz BLUMOTION na ramię zawiasu.

Cargo Space Tower 400 mm dostępne jest w uniwersalnym kolorze szarym oraz w coraz bardziej popularnym – kolorze jedwabiście białym.

Model standardowy, o szerokości 400 mm, pomieści aż 150 kg zapasów – po 30 kg w każdej z pięciu szuflad. To jednak nie koniec zalet tej szafy. Dzięki pojedynczo wysuwanym szufladom jej użytkowanie jest bardzo łatwe. Nie trzeba już wysuwać za każdym razem całej zawartości szafy, jak to jest w przypadku tradycyjnych rozwiązań typu cargo. Każdą z szuflad otwiera się osobno, płynnie i lekko, a zamyka się delikatnie i cicho. Wszystko to za sprawą systemu cichego domykania BLUMOTION.

Ponadto wysokie szuflady wewnętrzne w Space Tower mają większą pojemność i umożliwiają zastosowanie organizacji wewnętrznej ORGA-LINE.

 

Główne zalety zestawu:

- łatwe zamawianie i transport,

- zmontowany front szuflady wewnętrznej,

- metalowa ścianka tylna, która skraca czas montażu szuflady,

- przygotowane dno umożliwiające szybki montaż bez użycia narzędzi.

portal meblowy