Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Wraz z rewolucją w przepisach o segregacji odpadów, większość polskich gospodarstw dawno zamieniła jeden kubeł na odpady na kilka różnych pojemników. Problem w tym, że takie rozwiązanie, to marnotrawstwo miejsca w meblach lub poza nimi.

Dlatego warto zainteresować się np. kubłami montowanymi na specjalnej ramie lub instalowanymi na dnie szuflady. Wbrew pozorom, taki system pozwala nie tylko wygodniej segregować, ale też zaoszczędzić trochę kuchennej przestrzeni.

Kubły zainstalowane w szafkach lub szufladach pozwalają wygodniej oddzielać poszczególne rodzaje odpadów, a do tego ułatwiają utrzymanie porządku w kuchni – mówi Marcin Małecki, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele. – Przykładem takiego rozwiązania mogą być sortowniki Ninka 1dwa3, 1dwa4 i 1dwa5, które są łatwe w opróżnianiu, myciu, posiadają szczelne pokrywy i same nadają się do recyklingu.

System sortowników umieszczony w obudowie mebla, pomaga utrzymać czystość wewnątrz korpusów, a domownikom daje korzyść w postaci swobodnego przemieszczania się po kuchni.

Źródło i fot.: Häfele

portal meblowy