Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Jest już dostępna polskojęzyczna wersja aplikacji Hettich na smartfony i tablety. Dzięki niej producenci, projektanci mebli czy montażyści z Polski mogą mieć bezpłatny, całodobowy dostęp do wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technicznych do mebli.

Firma Hettich przygotowała bardzo przydatną aplikację dla wszystkich zaangażowanych w produkcję mebli - od projektanta po serwisanta. Jest to bogata biblioteka zawierając bazę katalogów, broszur, instrukcji oraz filmów, z których można korzystać z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Ponieważ Hettich dostrzegł ogromne zainteresowanie zawartymi w aplikacji informacjami ze strony polskich użytkowników, od lutego br. można zainstalować polskojęzyczną aplikację, co znacznie ułatwi korzystanie z niej i wyszukiwanie pożądanych informacji.

Postęp techniczny następuje we wszystkich dziedzinach, my dostrzegamy go nie tylko w sposobie produkcji mebli, korzystania z nich, lecz także zdobywania i wymiany informacji. Opasłe tomy drukowanych katalogów zastępują dziś poręczne pliki, które przechowujemy na niewielkich urządzeniach mobilnych, co pozwala nam mieć do nich dostęp w każdej chwili - mówi Grzegorz Grzelak, dyrektor handlowy Hettich Polska.

Intuicyjna, przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja Hettich jest świetnym sposobem na odszukanie podpowiedzi dotyczących montażu akcesoriów, ich konfiguracji czy dodatkowych danych technicznych. Bardzo dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się filmy instruktażowe, które są na bieżąco uzupełniane o kolejne nowości, które wprowadza na rynek firma Hettich. Takie aktualizacje znajdują się również w nowej sekcji aplikacji „rysunki", gdzie pokazane są np. rozwiązania montażowe dotyczące najnowszych zawiasów Sensys, drzwi przesuwnych TopLine i InLine. Wybrane pliki można zapisać na karcie pamięci, jeśli chce się z nich korzystać również off-line. Jest to opcja szczególnie przydatna w trakcie montażu mebli na nowych osiedlach, gdzie jeszcze nie ma dostępu do Internetu. Oczywiście aplikacja nie jest jedynym sposobem na uzyskanie wiedzy o produktach Hettich. Wszyscy użytkownicy aplikacji w przypadku pytań mogą skontaktować się z centrum informacyjnym przez e-mail lub telefonicznie.

Aplikacja Hettich jest dostępna w większość popularnych urządzeń takich jak iPhone modele 3GS, 4, 4S, 5, 5c, 5s oraz na iPad 1, 2, 3, oraz inne powszechnie używane smartfony działające w systemie Android i tablety: 3.x, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4. Można ją pobrać ze strony Apple store oraz Google Play.

Źródło i fot.: Hettich

portal meblowy