Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Obecne akcesoria pozwalają tworzyć „bezgłośne kuchnie". Umożliwiają to płynnie działające prowadnice, wyhamowania przy zamykaniu, a także tłumienie otwierania wyciągu.

SoftStoppPro - ciche wyhamowanie do cargo DISPENSA działające podczas otwierania. Dzięki nowej funkcji wyciąg delikatnie wysuwa się z szafki, aż do momentu łagodnego zatrzymania przed korpusem. Rozwiązanie to można stosować do systemów DISPENSA o szerokości od 250 do 600 mm (nie ma możliwość zastosowania przy szerokości 150 mm ze względu na prowadnice o innej konstrukcji).

eTouch - elektryczne otwieranie do bezuchwytowych frontów. Działanie nie może być łatwiejsze. Naciśnij delikatnie front a cargo automatycznie się otworzy. Umożliwia to umieszczony po wewnętrznej stronie frontu czujnik (jeśli system wykryje jakąkolwiek przeszkodę na drodze wysunięcia następuje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia). Możliwość stosowania przy szafkach o szerokości frontu od 300 mm

Dispensa 150 - świetnym sposobem na przechowywanie butelek czy przypraw są cargo o szerokości frontu 150 mm. By zapobiec przesuwaniu się wysokich produktów warto pomyśleć o przegródkach stabilizujących. Szafki wysokie nie muszą sięgać sufitu. Moduły medium otwierają szereg możliwości zagospodarowania szafek już od wysokości wewnętrznej 900 mm.

Źródło i fot.: peka

portal meblowy