Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Firma Antado była jednym z wystawców zakończonych właśnie międzynarodowych targów ISH 2015 we Frankfurcie nad Menem. Na ekspozycji polskiego producenta mebli łazienkowych znalazło się aż 9 nowych kolekcji.

Targi ISH od kilkudziesięciu lat są największą międzynarodową imprezą wystawienniczą w branży sanitarnej, klimatyzacji i ogrzewania. To miejsce pełne inspiracji gdzie rodzą się nowe trendy, stąd też termin targów ISH jest ważnym punktem w kalendarzu każdego producenta wyposażenia łazienek. W tym roku targi odbywały się w dniach 10-14 marca, wzięło w nich udział ponad 2400 wystawców, w tym blisko stu pochodziło z Polski. Wśród wystawców obecna była również firma Antado – polski producent mebli łazienkowych, która zaprezentowała 9 nowych kolekcji mebli. Wszystkie są autorskimi koncepcjami Antado, a ich wspólnym mianownikiem jest nowoczesny styl i wysoka jakość. Szczególnym zainteresowaniem klientów odwiedzających stoisko firmy na targach ISH cieszyły się szuflady z organizacją, czyli z praktycznymi przegródkami na drobiazgi, które pozwalają na uporządkowanie trzymanych tam rzeczy. W szuflady z organizacją zostały wyposażone między innymi szafki podumywalkowe z nowej kolekcji Grande.

- Gościom odwiedzającym nasze stoisko bardzo podobały się również rozwiązania bezuchwytowego otwierania mebli – mówi obecna na targach ISH Gabriela Kutysz, Export Supervisor Antado. - W kilku nowych kolekcjach tradycyjne uchwyty zastąpiliśmy frezem, podcięciem rantu szafki lub systemem push-to-open. Brak uchwytu podkreśla formę mebla i nadaje estetycznej czystości.
Czarnym koniem targowej ekspozycji Antado okazała się kolekcja Wave. Design serii oparty został na motywie fali, której wzór pojawia się na frontach mebli oraz na  rancie ceramicznej umywalki. W skład serii Wave wchodzą dwie szafki pod umywalkę (80 i 100 cm) oraz regał wysoki. Niewykluczone, że wkrótce pojawi się w niej również – zgodnie z sugestiami klientów – szafka nadumywalkowa. Meble dostępne w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych: biały połysk, szary mat i grafit mat. Zestaw można wzbogacić o podświetlane lustro LED.
Klienci odwiedzający ekspozycję Antado dużo uwagi poświęcali również zestawom mebli z umywalkami nablatowymi (Susanne czy Combi) oraz seriom z umywalkami zintegrowanymi. Sporo emocji budziła też kolekcja Rustic utrzymana w stylu retro, w której fronty zostały ozdobione delikatną ramką i stylowym chromowanym uchwytem. Jak zapowiada producent, kolekcja  dostępna będzie w wersji podwieszanej lub ze stylizowanymi nóżkami.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji – podsumowuje Gabriela Kutysz. - Stoisko Antado odwiedziło wiele firm zainteresowanych meblami łazienkowymi. Najwięcej odwiedzających przyjechało z Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale nie zabrakło też gości z tak dalekich zakątków świata jak Egipt czy Kuwejt. Nowe kolekcje przyjechali też obejrzeć nasi kluczowi klienci z kraju.  

Zaprezentowane na targach ISH kolekcje już wkrótce trafią do bieżącej oferty Antado.

Źródło i fot.: Antado

portal meblowy