Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Na niespełna 70-metrowej ekspozycji odwiedzający stoisko marki Defra na targach ISH we Frankfurcie nad Menem mogli zobaczyć najnowsze kolekcje mebli łazienkowych z oferty DefraConcept – powstałych we współpracy z projektantami.

Największe zainteresowanie gości wzbudziła kolekcja modułowych mebli INTRO, zaprojektowana przez Marię-Magdalenę Ciślak oraz Wiolettę Kazukiewicz dająca nieograniczone możliwości w tworzeniu indywidualnych, ultranowoczesnych wnętrz. Połączenie naturalnego słoju dekoru z matową bielą elementów lakierowanych, frezowane w szufladach uchwyty oraz wielość funkcjonalnych brył zapewniają dowolność aranżacyjną przy zachowaniu minimalistycznej formy. Kolejną zaprezentowaną premierą jest kolekcja mebli łazienkowych MONT, zaprojektowana przez Annę Pach-Rudnicką i Radosława Janowskiego, której inspiracją stał się górski krajobraz. Funkcjonalny, półotwarty system przechowywania zamknięto w asymetryczne bryły, które także jak w przypadku kolekcji INTRO można łączyć na zasadzie osobnych modułów. Kolekcja dedykowana jest użytkownikom ceniącym prostotę oraz zdecydowaną oszczędność wzorniczą. Ostatnią kolekcją z oferty DefraConcept jest znana na rynku, wyróżniona jako finalista konkursu Dobry Wzór 2014 kolekcja OP-ARTY, zaprojektowana dzięki inspiracji latami sześćdziesiątymi przez Olgę Mężyńską i Milenę Wójcik. Bodajże najbardziej oryginalna w ofercie marki Defra kolekcja uwodzi swoim niebanalnym charakterem i odważną kolorystyką. Ostatnią nowością marki Defra jest prezentowana już na międzynarodowych i krajowych targach kolekcja ZIRCO z efektownymi, geometrycznymi frontami 3D, które idealnie wpisują się w tegoroczne trendy.

Zróżnicowana, jeżeli chodzi o ofertę produktową ekspozycja marki Defra wzbudziła ogromne zainteresowanie odwiedzających ją osób, zbierając bardzo pozytywne recenzje zarówno od stałych klientów, jak i nowych odbiorców.

***

FORM AND FUNCTION – ISH 2015

Meble łazienkowe marki Defra zostały także zaprezentowane na wyjątkowej wystawie Form and Function – ProductDesignfromPoland, promującej najnowsze osiągnięcia polskiego wzornictwa użytkowego. Polska – tegoroczny kraj partnerski targów ISH 2015 pokazała wyselekcjonowane produkty 14 rodzimych firm i ich 28 projektantów na zorganizowanym przez Messe Frankfurt i portal Exspace ponad 150-metrowym stoisku w najbardziej prestiżowej hali targowej we Frankfurcie. Markę Defra reprezentowała kolekcja mebli łazienkowych INTRO, która doskonale wpisała się w nastawioną na funkcjonalizm ekspozycję. Kolekcję, zarówno na stoisku marki Defra jak na Form and Function przedstawiała odwiedzającym jedna z jej twórczyń Maria-Magdalena Ciślak.

Źródło i fot.: Deftrans

portal meblowy