Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Na targach w Kolonii firma Hettich zaprezentowała okucia meblowe, które pozwalają na podchwycenie i realizację trendów we wszystkich segmentach rynku.

Zachwycająca precyzja: nowa prowadnica Actro 5D

Nowy system prowadnic Actro 5D firmy Hettich to perfekcyjne doznanie dla zmysłów: optyczne, akustyczne, i haptyczne. Prowadnica Actro 5D pozwala na wyregulowanie szczelin z dokładnością do dziesiątej części milimetra. Niezwykle pewne osadzenie szuflady na prowadnicach oraz jej stabilność (w kierunku pionowym i poziomym) pozwalają na uzyskanie bardzo wąskich szczelin między frontami. Szuflady przesuwają się na prowadnicach Actro 5D bardzo cicho, lekko, bez odczuwalnego przejścia, co świadczy o ich  najwyższej  jakości. Również samo zamykanie szuflady odbywa się delikatne i bezgłośne, co gwarantuje zintegrowana amortyzacja Silent System. Actro 5D dostępne jest również w opcji Push to open Silent, która łączy w sobie dwie funkcje - otwieranie szuflady bez uchwytów poprzez lekkie dociśnięcie frontu oraz wyhamowane wraz z  cichym domykaniem. Prowadnica przeznaczona jest do szuflad o obciążeniu do 80 kg, umożliwiając tym samym projektowanie mebli o dużych powierzchniach frontów. System prowadnic Actro 5D daje wiele  możliwości różnicowania designu i przeznaczenia szuflady przy niewielkich nakładach produkcyjnych, ponieważ ta sama prowadnica stosowania jest zarówno w przypadku szuflad drewnianych, jak i w nowym systemie szuflad AvanTech firmy Hettich.

Doświadczyć perfekcji: AvanTech

Nowy system szuflad AvanTech z najwyższej jakości aluminium pozwala na kontynuowanie minimalistycznego designu mebli kryjącego się również za frontem szuflady. Nowy system szuflad firmy Hettich nie uznaje żadnych kompromisów w kwestii designu: proste linie, precyzyjne krawędzie, brak zaślepek oraz otworów w oskrzyni -. AvanTech urzeka ponadto niezwykle cichą pracą oraz, pewnym osadzeniem na nowej prowadnicy Actro 5D. Dzięki Actro 5D można stworzyć idealny wygląd frontów z najwęższymi szczelinami, które można regulować z dokładnością do dziesiątej części milimetra.

Krawędź z charakterem: InnoTech Atira

Nowy system szuflad InnoTech Atira firmy Hettich łączy możliwości atrakcyjnego różnicowania wyglądu szuflady z dużą rentownością. Wyraźne, proste krawędzie, liczne warianty kolorystyczne oraz różnego rodzaju nakładane elementy uzupełnione ciekawymi organizerami, tworzą doskonałe połączenie, zapewniając możliwość jeszcze większej indywidualizacji za frontem szuflady. InnoTech Atira opiera się na koncepcji jednej platformy produktowej i jest wariantem programu InnoTech.

Duży komfort dla mniejszych szafek: InLine S

InLine S pozwala na całkowite odsunięcie drzwi, zapewniając tym samym nieograniczony dostęp co całego wnętrza szafki. System ten pozwala na całkowitą rezygnację z uchwytów, a w przypadku ich zastosowania, zapewnia pełną swobodę pod względem ich rozmieszczania. Dzięki zabudowie modułowej InLine S pozwala przesuwać front wzdłuż kilku szafek - lekko i bezgłośnie, co gwarantuje amortyzacja Silent System w kierunku otwierania i zamykania. InLine S jest jedynym systemem do drzwi przesuwnych tworzących po zamknięciu jedną płaszczyznę, który może być stosowany zarówno w szafkach wiszących jak i stojących. 

Źródło i fot.: Hettich

portal meblowy