Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Minimalistyczny design, proste linie i niezwykle smukłe boki szuflady – oto jak prezentuje się nowy system szuflad LEGRABOX firmy Blum.

LEGRABOX sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom zarówno, co do wzornictwa jak i jakości ruchu w systemach szuflad dwuściennych.

Linię LEGRABOX wyróżnia także elegancki i minimalistyczny wygląd oraz niespotykane dotąd wąskie boki (12,8 mm). System został już wielokrotnie wyróżniony w licznych konkursach takich jak German Design Award, Interior Innovation Award, Interzum Award czy też RedDot Design Award. Zastosowane najwyższej jakości materiały takie jak stal szlachetna inox czy też satynowe wykończenia wersji kolorystycznych podkreślają uniwersalne możliwości zastosowania tego systemu we wszystkich rodzajach mebli – do kuchni, salonu, łazienki czy garderoby.

LEGRABOX gwarantuje także najwyższą jakość ruchu, dzięki zastosowaniu nowego systemu jezdnego. Wystarczy niewielka siła by szuflada łagodnie przeszła w delikatny, zsynchronizowany, wyważony ruch. Zintegrowany BLUMOTION zamyka szufladę delikatnie i cicho – zawsze doskonale dopasowany do długości i klas obciążenia (40 i 70 kg). Dzięki uznanym i sprawdzonym już systemom wspomagania ruchu – SERVO-DRIVE (elektrycznemu) oraz TIP-ON (mechanicznemu) komfort obsługi jest gwarantowany.

Obok zachwycającego komfortu ruchu LEGRABOX oferuje również wygodę i precyzję regulacji bocznej, wysokości i nachylenia - szybko, łatwo oraz bez użycia narzędzi. Z kolei regulacja głębokości jest elementem zintegrowanym systemu TIP-ON.

Ponadto nowy system organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE, poprzez swą logiczną, geometryczną bryłę zapewnia ład i porządek w szufladzie. Jej prosta i uniwersalna forma pozwala na indywidualne rozmieszczenie dopasowując się każdorazowo do przechowywanych przedmiotów. AMBIA-LINE jest dostępny w dwóch wariantach: stalowych ram malowanych proszkowo lub kombinacji drewnopodobnych dekorów z elementami stali. Magnetyczne mocowanie do ścianki tylnej szuflady sprawia, że użytkowanie AMBIA-LINE jest intuicyjne i proste, uniwersalne i wygodne. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego montaż i regulację LEGRABOX:

Źródło filmu: JuliusBlumGmbH

portal meblowy