Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

W ostatnim czasie firma Hettich wprowadziła na rynek kilka nowych okuć, które pomogą w produkcji, a następnie udoskonalą korzystanie z mebli specjalistycznych w tym biurowych, medycznych czy laboratoryjnych.

Coraz więcej mebli biurowych wyposażanych jest w drzwi przesuwne o dużej powierzchni, pozwalających na efektywne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Wśród bogatej oferty produktów firmy Hettich znalazły się m.in. SlideLine 55 Plus — system z dolnym mechanizmem jezdnym, jako wprowadzenie do systemów okuć drzwi przesuwnych. Nowe okucie SysLine S z górnym mechanizmem jezdnym, którego konstrukcja umożliwia jeszcze płynniejsze przesuwanie drzwi, jest niewidoczne z zewnątrz i nie wymaga montażu profili w wieńcu dolnym, które naruszałyby estetykę mebla. Nowy system drzwi przesuwnych InLine w szczególny sposób odpowiada na zapotrzebowanie związane z wzornictwem wysokiej jakości. InLine S może być stosowany zarówno w biurach, jak i w przestrzeni mieszkalnej.

Coraz częściej prace nad projektem czy prace w zespołach prowadzi się przy stanowiskach typu benches (rozwiązania wielostanowiskowe), które zapewniają idealną organizację pracy. Firma Hettich udoskonaliła wysoki, stacjonarny kontener Big Org@Tower, łącząc go z nowym systemem regulowanych nóg do stołów LegaDrive, jako podstawa do biurek z elektryczną regulacją wysokości. Innowacyjne rozwiązania opracowano w odpowiedzi na potrzeby wielu producentów i użytkowników mebli biurowych oraz użytkowników poszukujących stanowisk pracy, przy których można zarówno siedzieć jak i stać.

Temu trendowi towarzyszy rosnące zapotrzebowanie na ergonomiczne i sprzyjające zdrowiu środowiska pracy. System LegaDrive składa się z trójczłonowej nogi z w pełni zintegrowanym napędem oraz sterownika i ręcznego włącznika.

Kolejne wyzwanie dla producentów mebli biurowych stanowią otwarte strefy w biurze. Odpowiedzią firmy Hettich w tej kwestii jest Catering Caddy i Privat Storage. Przestrzeń służąca do przechowywania jest specjalnie dostosowana do tzw. stref „in between”.

Z kolei coraz większe zapotrzebowanie na meble przeznaczone do pomieszczeń medycznych, laboratoryjnych i dentystycznych znajduje odzwierciedlenie w gamie produktów przeznaczonych do mebli dla ośrodków służby zdrowia. Dużym zainteresowaniem cieszy się tutaj system szuflad SysTech oraz nowe zastosowania prowadnicy Quadro.

portal meblowy