Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Koncepcja jednej platformy, będąca podstawą systemów szuflad dwuściennych InnoTech i ArciTech, gwarantuje efektywną produkcję mebli przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów magazynowania i logistyki.

Mimo, że systemy szuflad InnoTech i ArciTech firmy Hettich znajdują zastosowanie głównie w meblach kuchennych i łazienkowych, to wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród producentów mebli do salonu i sypialni. Dzięki InnoTech i ArciTech firma Hettich oferuje odpowiedni system szuflad dla każdego segmentu mebli.

W systemie szuflad InnoTech zastosowanie różnych prowadnic, od prowadnicy z częściowym wysuwem bez funkcji cichego domykania, po wersję z pełnym wysuwem z Silent System lub Push to open, a także rozmaitych elementów dekoracyjnych, umożliwia różnicowanie produktów pod względem funkcji i wzornictwa, a to wszystko w oparciu o jedną oskrzynię szuflady. Ponadto InnoTech zapewnia szereg rozwiązań w zakresie organizacji wnętrza, oferując odpowiednie rozwiązanie dla każdej strefy w kuchni. InnoTech z częściowym wysuwem to idealny sposób na wprowadzenie do mebli systemów szuflad dwuściennych z możliwością późniejszego przejścia do wersji z pełnym wysuwem.

Z kolei szuflada ArciTech wyróżnia się niesłychanie łagodnym przesuwaniem i wyjątkową stabilnością. Pryzmatyczna prowadnica Actro działa lekko i równomiernie. Dzięki trzem zakresom obciążeń, 40, 60 oraz 80 kg, szuflady ArciTech są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Szeroka gama produktów bazujących na pojedynczej platformie obejmuje dwie wysokości oskrzyń w czterech wykończeniach powierzchni (białym, antracytowym, srebrnym i ze stali nierdzewnej) oraz sześć wysokości ścianek tylnych. Dla najbardziej wymagających klientów z segmentu premium znajduje się w ofercie oskrzynia o wysokości 126 mm ze szklanym podwyższeniem boku DesignSide lub TopSide oraz tylną ścianką o wysokości 250 mm. Na targach interzum 2013 Hettich zaprezentował nowe systemy organizacji wewnętrznej, a także innowacyjne rozwiązanie łączące mechaniczny system otwierania Push to open z komfortowym cichym domykaniem Silent System. W rezultacie otrzymujemy fronty mebli bez uchwytów, standardową szufladę, brak zasilania elektrycznego, wąską szczelinę pomiędzy frontami, a wszystko to połączone w jednym produkcie. 

portal meblowy