Tutaj Twoja Reklama

HD PROJECTS

Wyciąg wysoki CONVOY Premio to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie, ale także - dzięki całemu szeregowi szczegółów - produkt najwyższej klasy pod względem technicznym.

Trendy w projektowaniu kuchni stale się zmieniają. W nowoczesnych aranżacjach coraz częściej pojawiają się wysokie zabudowy, „meblościanki” we współczesnym wydaniu. Zaskakują eleganckim wyglądem, inspirują nowoczesną technologią, a przede wszystkim funkcjonalnością i użytecznością. Może być w nich umieszczony piekarnik, ekspres do kawy czy zestaw na zapasy: lodówka i system wysuwny.

Wyciąg wysoki CONVOY Premio firmy peka to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie, ale także - dzięki całemu szeregowi szczegółów - produkt najwyższej klasy pod względem technicznym. Otwarcie frontu, przy minimalnym kącie otwarcia 135°, inicjuje serię płynnych ruchów, a system hamowania SoftStoppPro łagodnie zatrzymuje półki przed szafą. Użytkownik widzi całą zawartość z trzech stron: z przodu i obu boków, i ma do niej błyskawiczny dostęp. Także we wnętrzu szafki wyciąg chowa się delikatnie i bezgłośnie. Ponadto półki mają płynnie regulowaną wysokość i poruszają się automatycznie podczas otwierania i zamykania frontu. Ich ruch jest płynny nawet przy pełnym obciążeniu.

Źródło i fot.: peka

portal meblowy